Жов

Виховний захід: «Здоровий спосіб життя і спорт»

Викладач кафедри германської філології Нікіфорчук Світлана Сергіївна провела виховний захід зі студентами 236 групи на тему «Здоровий спосіб життя і спорт».

Учасники обговорили поняття та важливість здорового способу життя, зазначивши, що це ключ до збереження організму в екологічно несприятливих умовах сьогодення. Висвітлили роль регулярних занять спортом, відмови від шкідливих звичок та правильного харчування. Закликали до постійного вдосконалення і виховання потреби в здоровому способі життя.

Студенти презентували різноманітні види спорту, які їх цікавлять або якими вони самі займаються.

Спорт – це не лише фізична активність, але й відмінний настрій, високий енергетичний рівень і позитивний емоційний заряд, що створює підґрунтя для досягнення успіху, нових висот та результативної праці.