Жов

Профорієнтаційний захід

16 жовтня 2023 року викладачами кафедри спеціальної освіти спільно зі студентами 467 групи проведено профорієнтаційний захід для учнів 11 класу Академії дитячої творчості м. Миколаєва. Захід організовано за ініціативи доцентів І. Середи та Н. Стельмах.

Викладачі кафедри та студенти, в невимушеній атмосфері, ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями професії спеціального педагога (освітня програма “Логопедія. Спеціальна психологія”), презентували необхідну інформацію та відеоматеріали, відповіли на питання випускників.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку адміністрації навчального закладу і особисто класному керівнику Т.Тарасенко.