Жов

Вернісаж!

Викладачі та студенти кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського продовжують свою роботу з підтримки дітей дошкільного віку.

Наша робота триває. Ми раді усім тим, хто приєднується до нас на Вернісаж. Під час наших зустрічей діти зможуть поринути у чарівний світ казки, разом з Художником та Їжачком розв’язати цікаві завдання та провести досліди. Пальчикові ігри допоможуть розвинути дрібну моторику Вашої дитини, а руханки піднімуть настрій.

Прикрасою наших зустрічей є майстер-класи з малювання, на яких ми використовуємо нетрадиційні техніки малювання. Разом з казковими персонажами Ваша дитина порине у світ творчості та незабутніх відкриттів: досліди з водою, творчі завдання, створення власної казки за картками Проппа.

Як відомо, мистецтво рятує від стресу, заспокоює, надихає на нові звершення та є важливим засобом виховання.

Чекаємо Вас і Вашу дитину щоп’ятниці о 17:00 за постійним покликанням!

Код доступу: 12345

Приходь сам та запрошуй друзів!