Жов
2023

Cемінар підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників університету

З метою професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників, відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти, на виконання наказу № 289 «Про навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» в МНУ імені В. О. Сухомлинського 19.10.2023р. продовжили навчання за програмою підвищення кваліфікації на тему «Розвиток освітніх програм» (доповідач – Н. В. Данік, кандидат економічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри економіки, менеджменту та фінансів).

Під час семінару проаналізовано основні вимоги до процесу перегляду та оновлення освітніх програм, що регулюється розділом 6 «Положення про освітні програми у МНУ імені В. О. Сухомлинського». Наголошено на безперервності процесу розвитку освітньої програми; окреслено основні етапи розвитку освітньої програми; акцентовано увагу присутніх на важливості врахування пропозицій/відгуків/зауважень усіх зацікавлених сторін до проєкту освітньої програми при її щорічному перегляді.