Жов

Радіодиктант національної єдності як утілення української освіченості

27 жовтня 2023 року викладацьку та студентську громаду філологічного факультету та коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського зібрав у дружнє коло важливий привід – День української писемності та мови.

Гості свята заслухали доповідь студентки 116 групи Медведенко Вікторії про радіодиктант національної єдності як утілення української освіченості. Доповідачка здійснила екскурс в історію започаткування традиції написання диктанту, озвучила шість причин, чому кожному варто повірити в себе та спробувати написати диктант.

Перед учасниками заходу виступила завідувач кафедри української мови і літератури, доктор філологічних наук Рускуліс Лілія Володимирівна, яка побажала успіхів у написанні диктанту та закликала, щоб з уст кожного линула лише милозвучна та досконала мова!