Жов
2023

Посвята першокурсників спеціальності «Cередня освіта (Українська мова і література)»

27 жовтня 2023 року на філологічному факультеті Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відбулася посвята першокурсників спеціальності «Cередня освіта (Українська мова і література)».

Першокурсники захоплено розповідали про свої враження від перших місяців навчання. Старшокурсники презентували відеоспогади щасливих моментів студентського життя, ділилися досвідом із молодим поколінням, перевіряли їх готовність до першої сесії.

Неофіційний іспит першокурсники успішно склали, тож їх урочисто  зарахували до студентського братства!