Жов
2023

Cемінар підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників університету

З метою професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників, відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти, на виконання наказу № 289 «Про навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» в МНУ імені В. О. Сухомлинського 26.10.2023р. продовжили навчання за програмою підвищення кваліфікації на тему «Акредитація освітніх програм: досвід та рекомендації» (доповідачі–кандидат педагогічних наук, доцент, експерт з акредитації освітніх програм НАЗЯВО Л.С. Аристова; доктор педагогічних наук, професор О.С. Трифонова; доктор історичних наук, професор Н.О. Рижева; доктор історичних наук, доцент В.А. Пархоменко; кандидат історичних наук Г. М. Маринченко).

Під час навчального семінару доповідачі розповіли присутнім про сильні та слабкі сторони ОП в  процесі акредитації; надали рекомендації щодо застосування критеріїв оцінювання якості ОП; ділились досвідом підготовки та проходження акредитації освітніх програм; акцентували увагу на необхідності оформлення навчальних і робочих програм дисциплін на належному рівні; необхідності обов’язкового громадського обговорення освітніх програм; командній роботі всіх структурних підрозділів університету в ході проходження акредитації; виділили основні рекомендації з подальшого удосконалення освітніх програм.