Жов

Участь у публічній презентації цифрової платформи «Українська наукова діаспора»

27 жовтня 2023 року викладачі, аспіранти та магістранти кафедри економіки, менеджменту та фінансів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського взяли участь у публічній презентації цифрової платформи «Українська наукова діаспора».

Під час заходу обговорювалися питання формування наукової діаспори та важливість її розвитку задля просування української науки на міжнародний простір. Цікаво було послухати досвід колег, що проживають у країнах західної Європи, США, Канади та намагаються формувати бренд українського науковця у світі.

Дякуємо організаторам заходу за продуктивну бесіду та актуальну інформацію!