Лис
2023

Круглий стіл «Поведінка як зовнішній прояв професійно-педагогічної культури педагогів дошкільної освіти: прийоми та інновації»

31 жовтня 2023 року відбувся круглий стіл «Поведінка як зовнішній прояв професійно-педагогічної культури педагогів дошкільної освіти: прийоми та інновації» відповідно до науково-дослідної теми «Теоретико-методичні засади формування професійно-педагогічної культури в майбутніх фахівців дошкільної освіти в умовах ЗВО» (модераторка заходу – д. пед. н., проф. О. Трифонова).

У роботі заходу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта», стейкхолдери та запрошені – д. пед. н., проф., завідувач кафедри дошкільної педагогіки ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д, Ушинського» О. Листопад.

З вітальним словом виступила Олена Трифонова, яка закцентувала увагу на комунікативній поведінці майбутнього вихователя. Олексій Листопад ознайомив учасників круглого столу із інноваціями у формуванні цифрової культури майбутніх вихователів дошкільної освіти. Власним досвідом поділилася вихователька старшої групи Єланецького закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 1 «Ромашка» Тетяна Недавня, яка наголосила на педагогічній творчості педагога.

У виступі Вероніки Марченко йшлося про інноваційні технології у формуванні професійно-мовленнєвої готовності майбутніх вихователів дошкільної освіти. Під час дискусії всі учасники обмінювалися думками, зокрема й щодо онлайн-комунікацій, стратегій професійної поведінки педагога в умовах дистанційного навчання.