Лис

Шановні викладачі та науковці університету!

10 листопада 2023 року увесь світ відзначає Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Свято, що започаткувала ЮНЕСКО у 2001 році, має на меті підкреслити важливість науки саме в процесі поширення миру та сталого розвитку по всьому світу.

З нагоди Всесвітнього дня науки хочемо виразити наше величезне захоплення та вдячність викладачам та науковцям МНУ імені В.О. Сухомлинського за ваш вагомий внесок у розвиток знань та освіти! Ваша праця – це світло, яке пробивається крізь темряву невідомого, розкриваючи нові можливості та глибше розуміння світу.

Сьогодні святкуємо ваш внесок у науку, віруючи в безмежний потенціал, який ви розкриваєте. Нехай кожен ваш день буде наповнений відкриттями та досягненнями, а кожен ваш студент буде зіркою у світі науки.

Висловлюємо глибоку подяку за вашу важливу роботу та бажаємо вам подальших успіхів у ваших наукових подорожах.

Разом до перемоги!