Лис

Академічна доброчесність: нова академічна культура

Важливою умовою успішного розвитку української вищої освіти є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність. Академічна доброчесність є важливим аспектом студентського життя, оскільки сприяє підвищенню якості освіти й розвитку професійних навичок майбутніх фахівців. З метою поширення практичних знань і навичок у впровадженні основних принципів академічної доброчесності 9 листопада професор кафедри германської філології А.К. Солодка провела семінар “Академічна доброчесність: нова академічна культура”. Під час заходу студенти магістри спеціальності “Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)” проаналізували основні форми прояву академічної недоброчесності, а саме академічний плагіат, фабрикація, списування та обговорили види академічної відповідальності. Майбутні перекладачі дізнались про те, у чому полягає «перевірка на плагіат» кваліфікаційних робіт, як правильно використовувати джерела інформації, писати текст роботи, як правильно обрати програмні сервіси для перевірки тексту на унікальність.