Лис
2023

Філолог сьогодні і завтра: самореалізація, науково-дослідницькі стратегії, карʼєра

Про оновлення погляду на професію філолога й широкі перспективи навчання на спеціальності «Українська мова і література» в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського розказав 10 листопада одинадцятикласникам миколаївського ліцею № 58 доц. А. Гурдуз, продемонструвавши у презентації «Філолог сьогодні й завтра: самореалізація, науково-дослідницькі стратегії, кар’єра», що курс кафедри української мови і літератури на формування конкурентоспроможного фахівця в системі сучасного полікультурного простору відкриває перед випускниками цілком нові обрії на шляху успішної кар’єри і творчої самореалізації.

Щиро дякуємо за можливість проведення цієї зустрічі завучці з навчально-виховної роботи ліцею № 58, учительці-методисту, учительці зарубіжної літератури Олені Олегівні Огіренко!