Лис
2023

Участь у IV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Інформаційні технології: моделі, алгоритми, системи (ITMAS – 2023)»

Студенти природничого факультету, кафедри фізики, математики та інформаційних технологій 662 групи взяли участь в IV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Інформаційні технології: моделі, алгоритми, системи (ITMAS – 2023)».

Результати були опубліковані 5 листопада на сайті: https://itconf.nuos.edu.ua/2023/proceedings/

8 листопада 2023 року на кафедрі в онлайн режимі було проведено демонстрацію студентських наукових робіт. Активну участь у ній взяли студент 662 Гаврилюк І.О., науковий керівник д.т.н., проф., Передерій В.І., де було продемонстровано актуальну тему: «Визначення та оцінка факторів ефективності автоматичного тестування вебсайтів».