logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


653 ДЕНЬ ВІЙНИ


21
Лис
2023

«Вибір професії. Час для пошуку ресурсу»: профорієнтаційне заняття з учнями старших класів Коблівської ОТГ

     У рамках плану профорієнтаційної роботи на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели онлайн-зустріч із старшими класами Коблівської ОТГ, долучилися учні Анатоліївського, Краснопільського та Українського ліцеїв.

     К.е.н., старша викладачка кафедри В.В. Волошина-Сідей розповіла учасникам зустрічі про спеціальності природничого факультету та попередні умови вступу у 2024 році.

     Профорієнтаційна зустріч відбувалася з використанням  елементів тренінгу на тему: «Вибір професії. Час для пошуку ресурсу», яка викликала в слухачів активність та зацікавленість, обговорили формулу «Хочу-Можу-Треба», що допомогло учням  розширити кругозір щодо вибору майбутньої професії.

     Також викладачка надала учням інформацію про можливість  тестування на Платформі «Моя професія». Ці тести дають змогу провести самовизначення щодо професійних схильностей, сильних та слабких сторін, ця інформація зацікавила учасників.

     У процесі роботи молоді люди дійшли вмотивованого висновку – зараз важливо приділяти зусилля і час  на покрокові дії, що будуть надійним  ґрунтом  для подальшої професійної реалізації.

     Дякуємо директорам ліцеїв: Олені Кулик, Оксані Ходченко та Любові Бараболі за сприяння та співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*