Лис

«Калина пам’яті»: пам’ять про загиблих воїнів

За ініціативи завідувачки кафедри початкової та дошкільної освіти педагогічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського доктора педагогічних наук, професора С. І. Якименко, ще на початку осені була запроваджена акція «Калина пам’яті».

В рамках акції студенти та викладачі кафедри за власний кошт придбали та висадили кущі калини в пам’ять про загиблих воїнів.

Така акція допомагає залучити студентську молодь до вшанування пам’яті, підтримки тих, хто переживає горе втрати, та формування національної пам’яті. Кожна висаджена рослина символізуватиме загиблого воїна, який віддав своє життя за країну.

Ми прагнемо дати нашим дітям мирне майбутнє, а для цього нам треба пам’ятати нашу історію, наших Героїв.