logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


653 ДЕНЬ ВІЙНИ


21
Лис
2023

Відкрите заняття з дисципліни «Фінанси підприємств»

     Відповідно до графіку відкритих занять, викладачка кафедри економіки, менеджменту та фінансів В. В. Волошина-Сідей провела відкрите заняття з дисципліни «Фінанси підприємств» на тему: «Фінансове планування на підприємствах» для студентів групи 379 спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

     Метою заняття було ознайомлення здобувачів освіти із сутністю поняття «фінансове планування», видами фінансових планів та порядком їх розробки. Мета заняття була реалізована у повному обсязі.

     Заняття супроводжувалося  прикладами конкретних практичних ситуацій, що дали змогу здобувачам на реальних прикладах фінансових планів підприємств детальніше вивчити проблемні питання теми.

     Під час заняття здобувачі ознайомилися із видами фінансових планів, дослідили алгоритм їх розробки та затвердження на підприємстві.

     Наприкінці заняття було проведено  експрес-тестування за допомогою інтерактивної платформи  Kahoot, що дозволило  закріпити опрацьований матеріал.

     Заняття було організовано на належному організаційному та методичному рівні із застосуванням сучасних засобів дистанційного навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*