Лис
2023

Круглий стіл «Кадрове забезпечення шкільної освіти в умовах повоєнної відбудови» тривав у межах реалізації проєкту ЄС Еразмус+ 101082696-PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО» відбувся 16 листопада у змішаному форматі.

Захід поєднав близько 150 фахівців із Миколаївської, Херсонської, Харківської, Сумської, Кіровоградської областей, м. Умань, м. Маріуполя тощо. До круглого столу долучилися представники місцевої влади, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, близько 30 директорів шкіл, більше 40 завучів середніх шкіл, близько 40 викладачів, понад 30 студентів і представників закладів вищої освіти, серед яких Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Мета заходу – сприяння розвитку педагогічної освіти задля посилення кадрового забезпечення закладів середньої освіти в умовах війни.

Загалом круглий стіл тривав у межах чотирьох панельних дискусій, зокрема «Проблеми кадрового забезпечення шкіл в умовах кризи та війни», «Підготовка педагогічних кадрів в контексті зміни освітніх парадигм», «Менторство майбутніх учителів як шлях професійного становлення нової генерації освітян», «Освітньо-професійні програми підготовки педагогічних кадрів: особливості та перспективи».

Спільними зусиллями та напрацюваннями освітян зможемо розвивати нашу важливу галузь!