Лис
2023

21 листопада 2023 року, у День Гідності і Свободи, розпочав свою роботу Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації». Організатори семінару викладачі кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Під час першого дня роботи учасники обмінювались думками, заслуховували ґрунтовні доповіді та активно комунікували, що забезпечило яскраві враження! Дякуємо спікерам за висвітлення актуальних питань, що хвилюють учителів і викладачів Мистецької освітньої галузі!