Лис
2023

Студенти МНУ імені В.О. Сухомлинського взяли участь у молодіжному форумі «Незламна молодь нескореної країни»

15 та 16 листопада 2023 року у Києві відбувся молодіжний форум «Незламна молодь нескореної країни», організатором якого виступила Громадська спілка «Всеукраїнська фундація «Шлях нескорених».

Метою форуму було обговорення питань реінтеграції військовослужбовців у цивільне життя, обмін досвідом та здобутками закладів вищої освіти України у сфері волонтерської та благодійної діяльності та підтримки студентів в умовах війни.

МНУ імені В. О. Сухомлинського на форумі представляли голова студентської ради педагогічного факультету, студент 4 курсу спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) Ілля Хворостянюк, член студентської ради педагогічного факультету, студент 6 курсу спеціальності 032 Історія та археологія Даниїл Садохін та студент 1 курсу спеціальності 032 Історія та археологія Олександр Пелик.

Серед спікерів на форумі брали участь: Юрій Смірнов, Виконавчий директор ГС «Всеукраїнська фундація «Шлях нескорених»; Юрій Згоннік, співзасновник ГС «Всеукраїнська фундація «Шлях нескорених», виконавчий директор ГО «Сприяння. Відновлення. Допомога»; Ахтем Сеїтаблаєв, актор, режисер, Заслужений артист АР Крим, волонтер; Віталій Барабаш, голова Авдіївської ВЦА; Віталій Коцур, ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Олександр Яцина, голова правління благодійного фонду «Милосердя та здоров’я», Заслужений лікар України; Кирило Демченко, молодіжний делегат ООН, засновник ГО «Українська студентська ліга», військовослужбовець; Ольга Демідко, кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології Маріупольського державного університету та інші.

Студенти МНУ імені В.О. Сухомлинського також представили свої досягнення, які було високо оцінено всіма учасниками. Участь у форумі дала змогу посилити контакти з іншими ЗВО України, перейняти досвід інших навчальних закладів у волонтерстві та допомогла визначити напрями подальшої роботи у цій сфері.