Лис

Вітаємо наших найкращих студентів

У вівторок, 21 листопада, у великій залі Миколаївського академічного мистецького драматичного театру відбулося нагородження студентів стипендіями міського голови.

Відкрив урочисту церемонію, присвячену дню студента, міський голова Олександр Сєнкевич. Він сказав:

– Я хотів би кожному з вас побажати, щоб сьогоднішня нагорода стала для вас додатковою мотивацією для подальшого розвитку. У світі все відбувається завдяки еволюції – люди змінюються, покращуються. У сьогоднішньому світі все збудовано на конкуренції. Ви конкуруватимете на ринку праці – за посади, за якісь серйозні винаходи та позиції.

За значні успіхи у навчанні, активну громадянську позицію та волонтерську діяльність в умовах воєнного стану були відзначені студенти:

Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського: Олена Гаврилюк, Дар’я Зюба, Ігор Михальченко, Єлизавета Понурко, Андріс Рускуліс.

Відокремленого структурного підрозділу «Професійний коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського»: Анастасія Євдокимова, Вікторія Ковальська.

За матеріалами сайту «Новини-N».