Січ
2016

Увага! V Міжнародна науково-практична конференція «Історичні мідраші північного причорномор’я»

Маємо за честь запросити Вас взяти участь у роботі конференції та
виступити з доповіддю або повідомленням

Конференція відбудеться у приміщенні Інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, за адресою: м. Миколаїв, пл. Комунарів, 1.

Основна тема цьогорічного заходу: «Міжнародне співробітництво у сфері історичної юдаїки: невідомі сторінки життя євреїв Південної України».

Також, робота конференції планується за такими напрямками:

1. До 75-ї річниці трагедії в Бабиному Яру

2. Сучасні методологічні підходи і проблеми викладання історії Голокосту в Україні та Світі

3. Історія розвитку єврейських громад південної України

4. Єврейське населення Радянської України

5. Єврейська община в сучасному етнополітичному просторі Півдня України: взаємини, проблеми та перспективи

6. Археологічні дослідження та пам’яткоохоронні роботи

7. Історіографія проблем історії єврейської населення регіону Північного Причорномор’я

8. Видатні євреї Миколаївщини: біографічні нариси

9. Гуманітарний аспект (педагогіка, соціологія, філософія, політологія, право)

Завантажити інформаційний лист (укр)

Завантажити інформаційний лист (англ)