Лис

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – знакове державне свято, яке щороку українці відзначають 21 листопада. Так, 21 листопада 2023 року на базі МНУ імені В.О. Сухомлинського було проведено виховний захід зі студентами 148 групи денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» (керівник заходу – Т. М. Білявська).

У межах заходу висвітлено події, які стали передумовою для заснування. Зокрема, його засновано на знак шанування двох пам’ятних історичних подій в історії незалежної України – Помаранчевої революції (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.).

Наголошено, що цей день є символом творення новітньої історії держави. Важливо, що саме ця пам’ятна дата вшановує мужність та патріотизм українців, які захистили споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.