Лис
2023

Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

24 листопада 2023 року к.п.н., ст. викладач кафедри початкової та дошкільної освіти Т.В. Філімонова  спільно зі студентами 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету провела виховний захід вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів – знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам усім, що дуже важлива жива пам’ять про усіх жертв.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, пригадали сумні сторінки історії українського народу, поділилися спогадами очевидців.

«Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо».