Лис

Кураторська година до Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи к.пед.н., ст. викл. кафедри початкової та дошкільної освіти Т.В. Філімонова провела кураторську годину зі студентами 2-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це свято встановлене згідно з указом Президента у зв’язку з початком у цей день Помаранчевої революції 2004 р. та Революції Гідності 2013 р.

Мета заходів – вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сприяння національно-патріотичному вихованню молоді, розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності, формування розуміння єдності і цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.