Лис

Виховний захід до Дня пам’яті жертв голодоморів (куратор доц. А.А. Тимченко)

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада.

У цей день  було проведено виховний  захід зі студентами 448 групи денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» (куратор заходу доц. А.А. Тимченко), під час якого згадали про мільйони людських життів, які втратила Україна.

Долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті «Запали свічку»: 25 листопада о 16:00 поставити свічку біля вікна, а також долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання на знак скорботи за загиблими та віри в нашу Перемогу.

Як повідомив Український інститут національної пам’яті, цьогоріч символом акції з вшанування жертв Голодомору стала окопна свічка, адже живий вогонь – це символ пам’яті.