Лис

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи (куратор доц. А.А. Тимченко)

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, а також 10-ту річницю Революції Гідності. Так, 24 листопада 2023 року  було проведено виховний  захід зі студентами 448 групи денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» (куратор заходу доц. А.А. Тимченко).

У межах заходу висвітлено героїчні події, які остаточно затвердили євроінтеграційний шлях. Наголошено, що під час Революції Гідності українці продемонстрували світові справжню сутність демократичних цінностей. Нині, під час війни, боротьба за них об’єднала навколо України всі цивілізовані країни.

Мета заходу – вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сприяння національно-патріотичному вихованню молоді, розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності, формування розуміння єдності і цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.