Лис

Пам’ятаємо страшні сторінки нашої історії

Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. На кафедрі економіки менеджменту та фінансів провели онлайн-зустріч зі студентами з приводу вшанування пам’яті жертв голодомору. Переглянули та обговорили документальні відео-пам’ятки очевидців тих страшних подій.

Із здобуттям незалежності Україна пройшла великий шлях у прийнятті та усвідомлення наслідків Голодоморів, розкриття архівів та дослідження цього питання відкрило правду про злодіяння радянської влади як для українців, так і для всього світу.

Комуністична влада злочинно замовчувала факт голоду. Жодної офіційної згадки про цю жахливу трагедію не було. Не забудемо! Не пробачимо!