Лис

Виховна бесіда «Голодомор 1932-1933 рр. Постгеноцидний синдром»

Викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів В. В. Волошина-Сідей провела виховну годину зі студентами 379 групи на тему: «Голодомор 1932-1933 рр. Постгеноцидний синдром» з метою виховання патріотизму, свідомої громадянської позиції молоді толерантності, почуття моральної відповідальності перед викликами та вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Під час заходу обговорили історичні події тих років, мали змогу ознайомитися з матеріалами щодо цієї теми за даними музею Голодомору. Вкрай важка тема, але дуже необхідна, адже молоде покоління українців повинно пам’ятати страшні сторінки своєї історії. Вшановуємо пам’ять усіх невинно закатованих штучним голодом. Пам’ятаємо…