Лис
2023

Результати XІХ Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови «Осінь-2023» від проєкту «На урок»

У листопаді 2023 року студенти І та ІІ курсів ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського» долучились до участі у XІХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчений матеріал. На учасників чекали захопливі інтерактивні завдання.

Олімпіади «На урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх. Кожний учасник олімпіади отримав унікальну можливість продемонструвати реальний рівень знань та проявити власні здібності.

За підсумками, студенти ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського» посіли ІІ-ІІІ місця та отримали дипломи ІІ ступеню:

• Горобець Альона, студентка 125 групи спеціальності 231 Соціальна робота
  • Пазенко Аліна, студентка 155 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія
  • Приймак Дарина, студентка 135 групи спеціальності 072 Фінанси, банківська справ та фондовий ринок
  • Пятаченко Анастасія, студентка 115 групи спеціальності 081 Право
  • Шевченко Станіслав, студент 115 групи спеціальності 081 Право
  • Шевченко Тетяна, студентка 235 групи спеціальності 072 Фінанси, банківська справ та страхування

Студенти, нагороджені дипломами ІІІ ступеня:

• Качанов Владислав, студент 255 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія.
  • Коробкова Олена, студентка 115 групи спеціальності 081 Право
  • Лук’янчук Катерина, студентка 155 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія
  • Пелюх Анастасія, студентка 255 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія
  • Пушкар Дмитро, студент 255 групи спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів і нових досягнень! Підготувала студентів до олімпіади викладач вищої категорії Вікторія Сергіївна Левицька.