Лис

З нагоди 160-річчя з Дня народження Ольги Кобилянської

27 листопада 2023 р. до 160-річчя з Дня народження Ольги Кобилянської здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 318 гр. на практичному занятті з навчальної дисципліни «Дитяча література» (д. пед. н., проф. О. С. Трифонова) пригадали життєпис, творчу спадщину відомої української письменниці; дискутували з приводу проблем, що висвітлювала письменниця у своїх творах, жіночої емансипації.

Особливу увагу звернули на використання художніх творів Ольги Кобилянської на заняттях із художньої літератури в закладах дошкільної освіти, зокрема проаналізували «Пан чародійник», вчилися за змістом твору розробляти бесіди різних видів.

Наприкінці заняття студенти долучилися до літературної вікторини.