Лис

Бібліотекарі університету взяли участь у науково-практичному семінарі

Співробітники наукової бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського взяли участь у науково-практичному семінарі «Трансформація діяльності бібліотек ЗВО в період глобальних викликів», який відбувся 23 листопада 2023 року на базі Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, в межах заходів системи підвищення професійної компетенції бібліотечних фахівців.

Уперше за період пандемії і дії військового стану, семінар відбувся у режимі офлайн. До роботи семінару долучилися 30 учасників, це – керівники та провідні фахівці бібліотек закладів вищої освіти Миколаєва.

На семінарі було представлено повідомлення завідувачки відділу Наукової бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського І. В. Терзової «Роль бібліотеки ЗВО у формуванні та утвердженні української національної ідентичності (з досвіду роботи)».

Також, на семінарі обговорювалися нагальні питання роботи бібліотек та надавалися відповідні консультації.

Професійне спілкування колег збагатили учасників семінару досвідом та новими ідеями.