Гру
2023

Освітній захід «Збройні сили – гордість України!» (координатор – к.пед.н., ст. викл. Т.В. Філімонова)

Одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки тасвободи України є її Збройні сили.

6 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Сил України. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.

Студенти ІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта з куратором – к.пед.н., ст. викл. кафедри початкової та дошкільної освіти Т. В. Філімоновою провели захід на тему: «Збройні сили – гордість України!».

Учасники заходу наголосили, що День Збройних сил України – це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Слава та честь Збройним Силам України! Мужнім синам та дочкам, які не жалкуючи себе, знищують ворога. Ми вдячні Вам за кожний день!