Гру

Виховний захід до дня прав людини

Щорічно 10 грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН у 1950 році на честь ухвалення 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

Загальна декларація прав людини, проголосила рівність усіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави.

З метою виховання активної позиції студентства до охорони прав людини та громадянина викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів В. В. Волошина-Сідей провела виховний захід. Вона акцентувала увагу на основних правах людини та громадянина, недопущення утисків та порушень цих прав, особливу увагу приділили обговоренню прав дитини.

Вкрай важливо порушувати такі питання, адже ми боремося за вільну, демократичну країну, яку неможливо створити без дотримання базових прав людини та громадянина.