Гру
2023

Zoom-зустріч в. о. ректора зі здобувачами вищої освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

15 грудня 2023 року відбулась зустріч в. о. ректора Валерія Будака зі студентами університету в онлайн-форматі на платформі Zoom. Питання, що хвилювали здобувачів вищої освіти, вони мали змогу поставити безпосередньо Валерію Дмитровичу і він відповів учасникам зустрічі.

Зокрема, студенти питали про виплати соціальних та академічних стипендій, про відбудову головного корпусу університету, про переведення з контрактної форми навчання на бюджет, про формат навчання в онлайні чи офлайні, про виплати сиротам при працевлаштуванні, про довідки, про заочну форму навчання, про бюджетні місця для учасників бойових дій та багато інших.

У зустрічі одночасно брали участь понад 250 студентів та викладачів. Всі охочі мали змогу поставити питання та отримати вичерпні відповіді.