Гру

Засідання вченої ради університету

18 грудня 2023 р. під головуванням в. о. ректора В. Д. Будака відбулось засідання вченої ради університету. Виступили проректор із науково-педагогічної роботи А. В. Овчаренко, проректор із науково-педагогічної роботи Н. В. Михальченко, декани факультетів, завідувачі кафедр.

Під час засідання обговорили такі питання:
     1. Рейтинг ефективності роботи науково-педагогічних працівників щодо виконання цільових показників, контрактів та індивідуальних планів за 2022 та 2023 календарні роки.
     2. Виконання цільових показників за 2023 р. та планові показники кафедр на 2024 рік.
     3. Посадові обов’язки та їх виконання головного бухгалтера Г. М. Тогоєвої.
     4. Про виконання кошторису університету за 11 місяців 2023 р. та пропозиції до кошторису університету на 2024 р.
     5. Різне.
          5.1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради щодо захисту дисертації Т. І. Лушпай за спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.
          5.2. Про створення разової спеціалізованої вченої ради щодо захисту дисертації В. С. Дробного за спеціальності 032 Історія та археологія.