Гру
2023

Збори трудового колективу МНУ імені В. О. Сухомлинського схвалили звіт в.о. ректора В. Д. Будака за 2023 рік

20 грудня 2023 року відбулися збори трудового колективу, на яких в.о. ректора В. Д. Будак презентував звіт про виконання контрактних зобов’язань.

У своєму виступі Валерій Будак звітував про роботу колективу університету в 2023 році в складних умовах, що викликані воєнним станом, непростою вступною кампанією, зменшенням державних витрат на освіту, значною соціальною й психологічною напругою.

Валерій Дмитрович підкреслив, що всі здобутки за 2023 рік – це спільний вклад у розвиток університету, командна робота, це конкретні дії, що призводять до високих результатів.

Під час звіту було окреслено певне коло завдань, що стоять перед колективом університету на наступний 2023-2024 рік.

Після обговорення актуальних питань зібрання секретар конференції Ірина Полоскова зачитала ухвалу загальних зборів трудового колективу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, яку було прийнято одноголосно.