Січ

Загинув Богдан Гриценко – студент педагогічного факультету

У п’ятницю, 29 грудня 2023 року, університетська родина отримала трагічну звістку. Загинув студент 5 курсу спеціальності «Історія» Богдан Гриценко.

Богдан Сергійович Гриценко був студентом МНУ імені В.О. Сухомлинського спеціальності 014 середня освіта спеціалізації 014.03 Середня освіта (Історія). Він народився 10 грудня 2001 року.

Богдан був активним студентом – координатором академічної групи, студентським тьютором, членом студентської ради педагогічного факультету та університету, очолював пресцентр студентської ради. Богдан був справжнім другом для безлічі студентів факультету. Влітку 2023 успішно отримав диплом бакалавра і вступив до магістратури.

З третього дня повномасштабного вторгнення ворога Богдан добровольцем пішов захищати територіальну цілісність України. До цього йому двічі відмовляли у призиві у військкоматі за станом здоров’я. Останнім часом Богдан Гриценко виконував бойові завдання на Херсонському напрямку, де і героїчно загинув у бою.

Перебуваємо у глибокій скорботі та схиляємо голови.