Січ

Участь студентів у Всеукраїнських інформаційних заходах

Першокурсниця МНУ імені В. О. Сухомлинського Ірина Лучкова (спеціальність «Менеджмент» – ОП «Бізнес-психологія управління») отримала сертифікат про участь у конкурсі поетичних сторінок, що відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

З 2 жовтня до 17 листопада 2023 року тривав конкурс, у якому змагались 1040 талановитих учнів і студентів віком від 6 до 21 років.

Ірина дуже відповідально поставилась до завдання і під керівництвом педагога-ментора доцента Наталії Данік запропонувала своє бачення поетичної антишахрайської сторінки!

Дякуємо організаторам конкурсу Центру фінансових знань «ТАЛАН» та НБУ за цікаві заходи! Вітаємо нашу студентку Ірину Лучкову: «Будь і надалі такою різнобічно розвиненою!».