Січ

Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістрів-істориків

Упродовж 4-6 січня 2024 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася підсумкова атестація здобувачів освітнього ступеня «магістр» двох освітніх програм кафедри історії – класичної 032 Історія та археологія та педагогічної 014 Середня освіта (Історія) – у вигляді захисту кваліфікаційних дипломних робіт.

Колектив кафедри історії висловлює щиру подяку головам державних екзаменаційних комісій – кандидатці історичних наук Тетяні Сергіївні Мітковській, директорці Миколаївського музею суднобудування і флоту та доктору історичних наук Ігорю Євгеновичу Ніколаєву, завідувачу кафедри філософської освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, зовнішнім рецензентам за схвальні позитивні відгуки на дипломні роботи.

Дипломні проекти магістрантів відзначилися глибиною наукового пошуку, розробкою актуальних прикладних тем сьогодення вітчизняної та світової історії людства, апробацією результатів власних досліджень на конференціях всеукраїнського та міжнародного рівня.