Січ

Відлуння свят

Під час новорічних свят студенти та викладачі кафедри початкової та дошкільної освіти разом з кафедрою музичного мистецтва педагогічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського завітали до Міського геріатричного будинку милосердя імені Святого Миколая.

Студенти приготували театралізовану виставу «Різдво в Україні», заспівали колядки та привітали  побажанням здоров’я, гарного настрою,  миру і подарували солодкі подарунки  мешканцям будинку.

Жителі будинку, як  завжди, тепло і з посмішкою зустріли представників волонтерського центру. Приємно було спостерігати за тим як змінювався настрій  на обличчях присутніх. Подібні зустрічі вже давно стали доброю традицією.

По закінченню свята студентам та викладачам щиро дякували і побажали здоров’я, щастя та успіхів. Щиро дякуємо всім волонтерам і учасникам, ви найкращі!