Січ

Захист кваліфікаційних робіт магістрів

11 січня 2024 року у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся захист магістерських робіт здобувачів освіти спеціальностей 073 «Менеджмент» та 051 «Економіка». Тематика магістерських робіт відповідає вимогам сьогодення. У роботах чітко визначений понятійний апарат, достатньо глибоко розкрито теоретичний аспект дослідження, а їх практична значущість визначається представленими методиками покращення та ефективного управління економічними процесами.

Магістранти продемонстрували високий рівень знань, розробки, зазначені у кваліфікаційних роботах, носять практичну значущість і можуть бути використані у практичній діяльності.

При захисті робіт здобувачі впевнено доповідали результати своїх досліджень та давали ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії.

Дякуємо за головування та співпрацю Володимиру Борисову, представнику роботодавців, директору ТОВ «АКТАН». Вітаємо із успішним захистом випускників та бажаємо подальших звершень.