Лют
2024

Експертна рада студентства закладів вищої освіти запрошує долучитися до Національного студентського опитування

7 лютого 2024 року Експертна рада студентства закладів вищої освіти розпочала Національне студентське опитування, метою якого є збір, аналіз та актуалізація академічних потреб студентства.

Опитування складається з чотирьох розділів:

1. Оцінка зареєстрованого законопроєкту № 10279 до Закону України “Про вищу освіту” щодо розширення прав органів студентського самоврядування та забезпечення прав здобувачів вищої освіти.
  2. Висловлення думки щодо створення національної студентської організації
  3. Висловлення думки щодо створення інституції студентського омбудсмана.
  4. Висловлення думки щодо інших державних ініціатив у сфері вищої освіти і не тільки.

Щоб долучитись до Національного опитування студентів — переходьте за посиланням https://forms.gle/PJud4cjgze9hVd8ZA.