Лют
2024

Викладачі та студенти кафедри початкової та дошкільної освіти зустрілися з учнями 10-11 класів Новоодеського та Баловненського ліцеїв

15-16 лютого учасники профорієнтаційного центру кафедри початкової та дошкільної освіти зустрілися із учнями 10-11 класів Новоодеського та Баловненського ліцеїв Миколаївської області.

Учням розповіли про всі спеціальності факультету, повідомили про специфіку одержання освітніх послуг та кваліфікації по завершенню бакалаврату, розкрили особливості навчання на спеціальностях «013 Початкова освіта» та «012 Дошкільна освіта» .

Спікерки відповідали на найпоширеніші запитання: «Які будуть особливості вступної кампанії для здобуття ступеня бакалавра/магістра?», «Як зміниться процедура подання заяв вступників?», «Що передбачено для формування конкурсних балів» тощо.

Більше інформації щодо особливостей вступної кампанії, навчання за ОП «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» можна дізнатися на сторінці кафедри.