Лют

Найочікуваніший випуск магістрів – 2024

У календарі кожного випускника університету особлива дата, що позначає завершення нелегкого, але захоплюючого етапу життя – день церемонії вручення дипломів. І ось, нарешті, 21 лютого 2024 року у стінах рідної alma mater відбулось довгоочікуване вручення дипломів магістра для 292 випускників 17 спеціальностей.

Церемонія розпочалася вступним словом від академіка НАПН України, доктора технічних наук, професора Будака В.Д., який привітав випускників та їхніх рідних, висловлюючи слова підтримки та побажання успіху у подальшому житті. Виступили з теплим словом і представники викладацького складу, які поділилися своїми враженнями від спільної роботи зі студентами та побажали їм яскравого майбутнього – проректор із науково-педагогічної роботи Михальченко Н.В., декани факультетів – Олексюк О.М., Курчатова А.В., Мороз Т.О. Урочистий момент вручення дипломів супроводжувався оплесками та вигуками підтримки від рідних та друзів.

Бажаємо вам завжди прагнути до висот і не зупинятися на досягнутому! Зичимо перемоги на усіх життєвих фронтах!