Бер

Щиросердно вітаємо з міжнародним жіночим днем 8 березня!

Від щирого серця уся чоловіча половина професорсько-викладацького складу та керівництво Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського вітає Вас, дорогі наші жінки і дівчата, із найпрекраснішим днем весни – 8 березня.

Все, що уособлює собою жінка – любов, красу, ніжність, доброту, гармонію, розквітає у цей чудовий день, зігрітий усмішками, подарунками та квітами.

Ви – початок всіх початків: життя, надії та весни. Спасибі Вам за доброту, мудрість і терпіння, Вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом натхнення і піднесених почуттів.

Нехай у Ваших душах завжди буде весна, а щастя, любов і удача не залишають вас ніколи!

Бажаємо мирного неба та перемоги на усіх фронтах!