Лют

Вручення дипломів магістрам кафедри початкової та дошкільної освіти 2024

21 лютого 2024 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра.

Випускники-магістри спеціальностей 013 Початкова освіта та 012 Дошкільна освіта разом з дипломами вручили сертифікати підвищення кваліфікації які студенти змогли пройти паралельно з навчанням.

Під час навчання в університеті студенти-магістранти займали активну громадянську позицію – брали участь у волонтерській діяльності і громадській роботі, проявляли лідерські та організаційні здібності у студентському самоврядуванні, а також брали активну участь у всеукраїнських студентських конференціях і наукових семінарах, займалися профорієнтаційною роботою, були учасниками багатьох наукових і творчих конкурсів та проєктів.

Пишаємося своїми випускниками та бажаємо їм нових досягнень. Нехай роки у статусі студента МНУ ім. В.О.Сухомлинського залишаються у пам’яті всіх причетних надовго.