Бер
2024

210 РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (куратор к.пед.н., ст.викл. Філімонова Т.В)

8 березня здобувачі другого курсу спеціальності 013 Початкова освіта на чолі із куратором к.пед.н., ст.викл. кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. провели виховний захід з нагоди  210-ї річниці від Дня народження українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Шевченка.

Тарас Шевченко залишив по собі велику творчу спадщину. Він написав низку чудових творів і, звісно ж, знамениту збірку поезій «Кобзар». Його творчість мала вирішальне значення у становленні й розвитку нової української літератури та стала джерелом натхнення для багатьох сучасних митців.

Студенти переглянули відео «Життєвий і творчий шлях Кобзаря», відповіли на питання вікторини.

Слова Кобзаря сьогодні є актуальними та пророчими і надихають на боротьбу проти несправедливості. Тарас Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу.

Поезія Тараса Шевченка, незважаючи на численні заборони, стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу.