Бер

Виставка «Вища історична освіта в університеті: шлях довжиною у 50 років»

В музеї університету відкрито виставку «Вища історична освіта в університеті: шлях довжиною у 50 років».

У цьому році виповнюється 50 років від початку підготовки в нашому навчальному закладі фахівців-істориків. Цій знаменній події присвячена нова виставка в університетському музеї. Представлені на виставці документи, фотографії, книги, меморіальні предмети переконливо свідчать про міцні традиції та високий рівень підготовки фахівців-істориків у навчальному закладі, а також досягнення його викладачів та випускників.

Запрошуємо відвідати виставку всіх охочих, передусім майбутніх абітурієнтів – шанувальників історичної науки, яку з давніх часів називають «вчителькою життя».