Бер

Виховна бесіда до тижня протидії рашизму

До тижня протидії рашизму на кафедрі економіки менеджменту та фінансів Данік Н.В. та Волошиною-Сідей В.В. проведено виховну бесіду зі студентами 4 курсу на тему: «Небезпека рашизму, або чому світ недооцінює неототалітарність рф». На сьогодні рашизм — це не просто виклик Україні, екзистенційне питання до українців — існувати чи не існувати. Це питання і виклик усьому світу — чи буде він існувати і яким саме він буде. Цей глобальний виклик, який поставила росія світу в сенсі дорожньої карти майбутнього, є питанням про те, яким буде основний тренд цього світу. Чи це буде світ, який рухається в напрямку збільшення частки країн, що є вільними за означенням, в яких створюються умови вільного розвитку особистості та розкриття всіх її талантів, чи це буде зовсім інший, протилежний світ тоталітарного контролю та поневолення особистості. Тож зараз вирішується питання, чи не стане неототалітаризм новою провідною формою політичного існування світу.