Кві

Виховний захід на тему: «Екологічна ціна війни»

Напередодні минув тиждень, присвячений Дню Землі, з метою акценту уваги молоді на екологічну ситуацію в Україні та формування свідомого ставлення до природних ресурсів на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів викладачами Данік Н.В. та Волошиною-Сідей В.В. проведено виховний захід для студентів 4 курсу, присвячений тематиці: “Екологічна ціна війни”.  Екологічна ситуація в Україні сьогодні залежить від багатьох факторів,  на додачу до звичних чинників (робота промислових об’єктів, кількість транспортних засобів тощо), свій слід залишають бойові дії на фронті, російські ракетні атаки та терористичні акти, такі як  екологічна катастрофа на Каховській ГЕС. Так, чи не щоденно страждають українські ґрунти, ліси та води. Збитки, які завдала росія українській екології вже перевалили відмітку у 2 трильйони гривень. Під час заходу обговорили ці питання, студенти висловили свої думки з приводу покращення екологічної ситуації в країні після завершення війни, подискутувати з приводу приблизних витрат на відновлення завданої шкоди та часу, який буде необхідний для цього. Дякуємо здобувачам за активну участь у заході.